Мы в социальных сетях
ÖZ-YÜKSEL DERİ SAN. ve TİC. A.Ş

ÖZ-YÜKSEL DERİ SAN. ve TİC. A.Ş

Информация о продукте
NAPA
NAPA
30 - 35 €
Preview
NUBUK
NUBUK
35 - 40 €
Preview
TOGO
TOGO
40 - 60 €
Preview
TARANDUS
TARANDUS
25 - 30 €
Preview
ANALINE
ANALINE
30 - 35 €
Preview
VİGOR
VİGOR
25 - 30 €
Preview
Описание компании

1980 yılında Kazlıçeşme’de faaliyet göstermeye başlayan Özyüksel Deri, 1992 yılında Tuzla OSB’de 14.000 m2 bir alana kurduğu tesisinde çalışmalarına devam etti.

Çanta, döşeme ve ayakkabı sektörlerine yönelik çalışmaları ile yurtiçinde yakaladığı başarıyı kısa bir süre içerisinde uluslararası bir boyuta taşımış ve adından söz ettirmiştir.

Özyüksel Deri, bugün çanta sektöründeki başarısını ayakkabı sektöründe de göstermeye başlamış, ayakkabı sektöründe dünya markalarına deri üretimi yaparak misyon edindiği hedeflere 4o yılı aşkın bir süredir istikrarlı bir şekilde ulaşmıştır.

Özyüksel Deri, öncelikleri arasında konumlandırdığı “doğa” bilinciyle hareket eder. Tüm enerji kaynaklarını üretimin her aşamasında en doğru şekilde kullanarak çevreye duyarlı bir çalışma süreci gerçekleştiren bir tabakhanedir.

Birincil hedefi müşteri memnuniyeti olan Özyüksel Deri, satış öncesi ve satış sonrasında verdiği hizmet ve destekle alıcısının neye ihtiyacı olduğunu anlar, onu en doğru malzemeye yönlendirir, satış sonrasında ihtiyaç duyulan herhangi bir konu için de sınırsız destek ve bilgi paylaşımı sağlar.

Müşteri memnuniyetinin yapı taşlarını oluşturan çalışanlarının huzurlu bir çalışma ortamında maksimum iş güvenliği ilkelerine uygun araçlarla donatılmış çevrede mutlulukla iş yapmalarına olanak tanır.

Özyüksel Deri; ISO kalite belgeleri, LWG Gold Sertifikası ve Türkiye’de deri üretiminde sadece kendisinin sahip olduğu Join Life sertifikası ile, işbirliği gerçekleştirdiği kişisel ya da kurumsal her alıcının ürününün ve hizmetinin kalitesini anlamasına olanak tanır ve bu kaliteyi yaşamasına öncülük eder.

2019 yılında şirket yapısındaki değişimle birlikte Özyüksel Deri’de 2. kuşak görevi devraldı. Genç, dinamik, yenilikleri takip eden ve günümüz teknolojik gelişimlerine hızla adapte olabilen yeni jenerasyonun görevi devralması ile birlikte Özyüksel Deri yeni yatırımları ile çalışmaya devam etmektedir

Информация о компании
Производитель:
ÖZ-YÜKSEL DERİ SAN. ve TİC. A.Ş
Тип:
Branded, Private, Quick Producer
Телефон:
Join us for more
Наши основные экспортные рынки
Сертификаты
ISO, TSE
Выставки, которые мы посетили
Lineapelle
Местоположение
https://www.ticaret.gov.tr/ TIM IDMIB
Site Design & Technology By Sirius Interactive